Діагностика зубів

Діагностика зубів

Захворювання зубів і ясен завжди пов’язані з неприємними відчуттями, а в екстрених випадках вони викликають нестерпний біль. Тому стоматологи рекомендують регулярно (кожні 3-4 місяці) відвідувати стоматологію, щоб пройти профілактичний огляд.

 

Мережа стоматологічних центрів «Улибка» – це стоматологічна клініка, яка використовує передові технології, цифрове обладнання, тому гарантує вам найточнішу діагностику зубів в Миколаєві.

Яка мета стоматологічної діагностики?

Методи діагностики зубів в мережі центрів стоматології «Улибка»

Комп'ютерна томографія

Якісна діагностика в стоматології, як і в будь-якій області медицини, є гарантією ефективного лікування. Мережа стоматологічних центрів «Улибка» ставить здоров’я пацієнтів понад усе, тому проводить дослідження порожнини рота з використанням новітніх і найбільш інформативних методів діагностики. Одним з таких методів є комп’ютерна томографія зубів. На відміну від звичайної рентгенографії, комп’ютерна томографія дає тривимірну, найбільш повну картину стану і проблем зубів у всіх площинах, а також м’яких і твердих тканин щелепно-лицьового відділу.

Стоматологічна комп’ютерна томографія проводиться з використанням приладів нового покоління від провідних виробників медичного стоматологічного обладнання зі світовим ім’ям. Використання сучасного обладнання і методів дослідження, в поєднанні з великим досвідом і високою кваліфікацією лікарів-стоматологів, є гарантією високоточної діагностики без помилок.

Переваги комп'ютерної томографії

У мережі стоматологічних центрів «Улибка» панорамний знімок зубів верхньої і нижньої щелепи проводиться в межах комплексної діагностики.

Показання до комп'ютерної томографії

Стоматологічна томографія щелепи виявляє такі проблеми:

Крім того, завдяки технології 3D, стало можливим моделювання імплантатів. Тепер пацієнт, вже на стадії підготовки, може бачити, як його посмішка буде виглядати після протезування.

Панорамний знімок

Ортопантомограмма (кругове або панорамне зображення щелепи) є особливим видом рентгенологічного дослідження, одним з найбільш інформативних методів діагностики в сучасній стоматології. Зазвичай це виконується в поєднанні з КТ або цільової рентгенографией, щоб в кінцевому підсумку отримати найбільш повну інформацію про стан зубів, твердих і м’яких тканин в зубощелепної системі. ОПТГ використовується для вивчення верхньощелепних пазух, оцінки стану скронево-нижньощелепних суглобів.

Показання до панорамному знімку

Ортопантомограмма призначається пацієнтам в ситуаціях, коли необхідно провести лікування одного або декількох зубів з урахуванням впливу на зубний ряд, оклюзію, тканини, що стикаються з хворим зубом, і інших чинників. Панорамний знімок необхідний при проведенні таких процедур як:

Панорамні рентгенівські знімки зубів також використовуються в дитячій стоматології з метою вивчення процесів зміни молочних зубів, розвитку постійних зубів.

Крім того, ортопантомограмму рекомендується проводити щорічно в профілактичних цілях для виключення або раннього виявлення прихованих патологічних процесів.

Що показує панорамне зображення зубів?

Для отримання панорамного зображення використовується спеціальний рентгенівський апарат з рухомим випромінювачем. Така конструкція дозволяє зробити точний детальне зображення щелеп з усіх боків. Загальне зображення показує тканини щелепно-лицьового апарату, скронево-нижньощелепних суглобів, зуби верхньої і нижньої рядів, а також верхньощелепні пазухи.

Загальний круговий знімок зубів показує:

Панорамна рентгенографія зубів: переваги методу

Де можна зробити панорамний знімок в Миколаєві?

Метою Мережі стоматологічних центрів «Улибка» є здоров’я, безпека і комфорт пацієнтів. Тому в нашій стоматології працюють висококваліфіковані фахівці, а приміщення оснащені сучасним надійним діагностичним і медичним обладнанням.
Ми приділяємо особливу увагу діагностиці.

Щоб зробити лікування менш болючим і максимально ефективним, ми використовуємо найточніші методи дослідження, в тому числі панорамний рентгенографію зубів.